Movies
Ratings
417
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 2.0
FlippedRated ★ 2.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Let Me InRated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 5.0
Marine BoyRated ★ 2.0
TriangleRated ★ 2.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 3.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 5.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
Free WillyRated ★ 3.0
The Last EmperorRated ★ 5.0
Tears of the SunRated ★ 4.0