Titles you rated
TitanicRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.0