Movies
Ratings
187
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
Big StanRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Chinese ZodiacRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
Tears in the AmazonRated ★ 4.0