Titles you rated
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0