Movies
Ratings
146
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
TransformersRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.5
BrokenRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Little ManRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
BlindRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
HerRated ★ 2.0