Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Love, LiesRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Last AirbenderRated ★ 2.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
BraveRated ★ 2.5
PocahontasRated ★ 4.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 1.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 1.5
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 4.0
BeowulfRated ★ 2.0
The Iron GiantRated ★ 4.5
Training DayRated ★ 3.5