Movies
Ratings
21
RushRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 5.0
UpRated ★ 1.0
InceptionRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 1.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0