Series
Ratings
15
One PieceRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0