Titles you rated
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 2.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
The Hours of My LifeRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0- 14 Year Old MotherRated ★ 3.5
Hi wa Mata NoboruRated ★ 3.0- 大切なことはすべて君が教えてくれたRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.5