Movies
Ratings
225 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
 Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0 Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
 Hacksaw RidgeRated ★ 4.5 Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
 WhiplashRated ★ 5.0 WhiplashRated ★ 5.0
 1917Rated ★ 4.5 1917Rated ★ 4.5
 Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0 Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
 Begin AgainRated ★ 4.0 Begin AgainRated ★ 4.0
 LucyRated ★ 3.0 LucyRated ★ 3.0
 The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0 The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
 Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0 Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
 Project XRated ★ 2.5 Project XRated ★ 2.5
 Death ProofRated ★ 3.5 Death ProofRated ★ 3.5
 SuperbadRated ★ 3.0 SuperbadRated ★ 3.0
 Last VegasRated ★ 3.5 Last VegasRated ★ 3.5
 WarRated ★ 2.0 WarRated ★ 2.0
 PushRated ★ 3.0 PushRated ★ 3.0
 Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0 Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
 TRON: LegacyRated ★ 1.5 TRON: LegacyRated ★ 1.5
 Jackass 3DRated ★ 3.0 Jackass 3DRated ★ 3.0
 Jackass Number TwoRated ★ 3.0 Jackass Number TwoRated ★ 3.0