Titles you rated
Vampire IdolRated ★ 3.0
Golden BrideRated ★ 2.5- Rainbow RomanceRated ★ 2.5
New Tales of the GisaengRated ★ 2.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 2.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
Old Miss DiaryRated ★ 2.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.5
Bad GuyRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 2.0
Winter SonataRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 2.5
Marriage, Not DatingRated ★ 2.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 2.5