Titles you rated
About TimeRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 2.5
The DreamersRated ★ 4.5
EraserheadRated ★ 2.0
Stranger Than ParadiseRated ★ 4.0
La lunaRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 2.0
The MistRated ★ 1.5
Spy KidsRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
EnchantedRated ★ 3.0
Small Town RivalsRated ★ 1.5
Hot Young BloodsRated ★ 0.5
Silent HillRated ★ 1.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5