Series
Ratings
76- JeongnyeonRated ★ 5.0
Cinderella at 2amRated ★ 3.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
The King's AffectionRated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0- Baewooneun YeohaengjoongRated ★ 4.5
- Miracle GirlsRated ★ 5.0
Rain or ShineRated ★ 4.0- Scouting ReportRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
Nothing But ThirtyRated ★ 4.0
AgencyRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
StartupRated ★ 4.0
Record of YouthRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Heart Signal Season 4Rated ★ 4.0