Movies
Ratings
318
TroyRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
The Art of SeductionRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 2.5
The Last AirbenderRated ★ 0.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0