Titles you rated
ExhumaRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 2.5
#AliveRated ★ 2.0
ExitRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5