Series
Ratings
119- Dr. Slump: Arale-chanRated ★ 4.0
- Fighting FoodonsRated ★ 4.0
Detective Academy QRated ★ 4.0
Zatch Bell!Rated ★ 4.0
RugratsRated ★ 3.0
Hikaru no GoRated ★ 4.0
Demetan Croaker, The Boy FrogRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Super Radical Gag FamilyRated ★ 5.0- BeybladeRated ★ 4.0
- PrimevalRated ★ 5.0
- PrimevalRated ★ 5.0
Dodge DanpeiRated ★ 4.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.0