Titles you rated
While You Were SleepingRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
MommyRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0