Movies
Ratings
816
High SocietyRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Heart BlackenedRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.5
My Love Story!!Rated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
ThorRated ★ 3.0