Titles you rated
The NewsroomRated ★ 4.5
ArgonRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Bates MotelRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Homeland Season 1Rated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0- SWAT PoliceRated ★ 4.0
Little Girl KRated ★ 3.5
Age of HeroesRated ★ 4.5- Lee Sang That Lee SangRated ★ 3.0