Titles you rated
The Wild RobotRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5