Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
BlindRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
Nobody KnowsRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 1.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 1.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.0