Titles you rated
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
SawRated ★ 2.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0