Titles you rated
KarmaRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Hellbound Season 2Rated ★ 1.5
The TyrantRated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 0.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Obi-Wan KenobiRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5