Movies
Ratings
150
HerRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Innocent ThingRated ★ 1.0
LooperRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
DinosaurRated ★ 5.0
The Nanny DiariesRated ★ 5.0
OseamRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0