Titles you rated
Art of FightingRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 4.5
Step Up All InRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 3.0
HostelRated ★ 3.5
TyphoonRated ★ 2.0- The ScamRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
300Rated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 4.0
The Descent: Part 2Rated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.5