Movies
Ratings
24
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
GravityRated ★ 2.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0