Titles you rated
BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 2.5
Beastars Season 1Rated ★ 2.5
Beastars Season 2Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 2.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 2.5
The Good DoctorRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 3.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Good Night WorldRated ★ 2.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0