Titles you rated
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 1.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
The MistRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
The RoadRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
J. EdgarRated ★ 4.0