Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0- The Path to GloryRated ★ 5.0
5th RepublicRated ★ 4.0
Waiting for LoveRated ★ 4.5- Yeonu's SummerRated ★ 5.0
- BossRated ★ 4.0
The Snow QueenRated ★ 3.0
The King of DramasRated ★ 4.0
Bayside ShakedownRated ★ 5.0
HotelierRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 3.0- Super RookieRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0- Bayside Shakedown THE LAST TV Salaryman Keiji to Saigo no NanjikenRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
24Rated ★ 5.0