Titles you rated
Inside meRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Fall in Love at First KissRated ★ 1.5
MoneyRated ★ 2.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
Annabelle: CreationRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0