Movies
Ratings
53
CloserRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5