Titles you rated
UpRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 0.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 2.5
The CoreRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.5
All for LoveRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 2.5
King KongRated ★ 1.5