Series
Ratings
18
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 2.5
JumongRated ★ 1.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.5