Series
Ratings
13
Slayers RevolutionRated ★ 3.5
The Prince of TennisRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- DEATH NOTERated ★ 2.0