Series
Ratings
93
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.5
Partners for JusticeRated ★ 3.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Voice: City of AccomplicesRated ★ 3.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.0
RememberRated ★ 2.0