Movies
Ratings
69
MasterRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0