Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 3.0
True Detective: Night CountryRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
Zero DayRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Black DovesRated ★ 2.5
Family PlanRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
Ranma1/2Rated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Agatha All AlongRated ★ 2.0
House of CardsRated ★ 4.0
HouseRated ★ 3.5