Titles you rated
- Story of Yanxi PalaceRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
Witch's CourtRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 2.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.5