Series
Ratings
66
Glory JaneRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
Cheo Yong Season 2Rated ★ 4.0
Cheo YongRated ★ 3.0
Queen of MysteryRated ★ 4.0
My Horrible BossRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
Gap DongRated ★ 3.0
BigRated ★ 2.5
Protect the BossRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 3.5
The MissingRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.5
I Remember YouRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.0