Series
Ratings
13
Beef Season 1Rated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 0.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0