Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 1.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 4.0