Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 1.5
HuntRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
NimonaRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.0
DuneRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Mystery of the CubeRated ★ 4.0
Hokuriku Proxy WarRated ★ 3.5
Ryuzo and the Seven HenchmenRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.5
HungerRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 4.0