Titles you rated
Loki Season 2Rated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.0
The Book of Boba FettRated ★ 1.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
Society GameRated ★ 3.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0