Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.0
Godzilla Minus OneRated ★ 4.0
Breaking AwayRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
A Monster CallsRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.5
A SeparationRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 2.0
SingRated ★ 3.5