Titles you rated
The Therapist : Fist of Tae-baekRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 2.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5- Proof of InnocenceRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 2.5
Jason BourneRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 2.0
FamilyhoodRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0