Titles you rated
Paradise: LoveRated ★ 0.5- PrivateRated ★ 0.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 1.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 3.0
PietaRated ★ 2.5
CloserRated ★ 3.5
MulanRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.0
FluRated ★ 2.5
Easy ARated ★ 2.5
HauntersRated ★ 2.0
Way Back HomeRated ★ 2.0
Old PartnerRated ★ 3.0