Series
Ratings
16
Tomorrow with YouRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Princess AuroraRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 4.0
Imjin War 1592Rated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Hogu's LoveRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 4.0