Movies
Ratings
678
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0- HeroRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
CollectorsRated ★ 2.5
PassengersRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
ContactRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5