Series
Ratings
368
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Grandpas Over Flowers Season 1Rated ★ 3.5
Love NaggersRated ★ 3.0
How Do You Play?Rated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 1.0
The Journey of FlowerRated ★ 1.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Kang's Kitchen 3Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0