Movies
Ratings
475
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
DownfallRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Mars Attacks!Rated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
King KongRated ★ 2.5
Rise of the GuardiansRated ★ 2.5
The A-TeamRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 2.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
SopyonjeRated ★ 4.0
JawsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5